امروز: جمعه 28 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

آزمون رورشاخ به همراه تفسیرکامل، آزمودنی شماره 1

آزمون رورشاخ به همراه تفسیرکامل، آزمودنی شماره 1 دسته: روانشناسی و علوم تربیتی
بازدید: 5 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 4913 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 20

فایل مربوط به آزمون رورشاخ(آزمودنی شماره 1) شامل یک فایل در قالب ورد20 صفحه ای متشکل از اجرا و نمره گذاری و تفسیر کامل آزمون رورشاخ به همراه تمام جداول مربوطه می باشد

قیمت فایل فقط 29,700 تومان

خرید

: تعداد پاسخ هایR کمتر از17و بیشتراز33به ترتیب نشاندهنده دفاعی بودن،محدودیت یا بازداری،ضایعه مغزی،افسردگی یا تمارض عمدی است(کمتر از17)، بالاتر از33:درون نگری،هوش بالاتر از متوسط یا سطح نسبتا بالای پیشرفت تحصیلی و یا درجه بالای خلاقیت است. تعداد پاسخ های کل آزمودنی(25) در رنج نرمال قرار دارد.

L: شاخص کلی از میزان پاسخ دهی شخص نسبت به محرک در برابر عدم پاسخ دهی وی به کار میرود . چون L فرد در فاصله 33/0 تا 0.99 قرار دارد نشان دهنده این است که فرد واقعیت سنجی خوبی دارد و ارتباط خوبی با واقعیت برقرار میکند. شخص توازن بین استفاده از هیجانات و بازداری هیجانی حد نرمال را رعایت کرده است.

EB : فرمول توازن تجربه میزان درون گرایی شخص در برابر برون گرایی و پاسخ دهی رفتاری وی به محرک های خارجی را میسنجد. و با توجه به این که مجموع M  های برابر با 6 است و از مجموع C او بالاتر است که فرد درون گرا بوده و به درون توجه دارد و برای ارضای نیازهای اساسی خود تجارب درونی را به کار میبرد .

قیمت فایل فقط 29,700 تومان

خرید

برچسب ها : رورشاخ , آزمون رورشاخ , تفسیر ازمون رورشاخ , رورشاخ به همراه تفسیر , آزمون انجام شده رورشاخ به همراه تفسیر کامل

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر